H A K K I M I Z D A
1965 yılında kurulan YÜZBAŞI TİCARET;  2001 yılından itibaren Büyük oto sanayi sitesindeki 1000 metrekarelik kapalı alana geçerek siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Aylık 3000 adet tüp kapasitesiyle Bursa içi çalışmaları da sürdürmekte olan YÜZBAŞI TİCARET; ORSEZ  Sanayi ve Tıbbi Gazlar Ltd. Şti. ANA BAYİSİDİR.


Bünyesinde 6 adet araç bulunan YÜZBAŞI TİCARET; hastane, makina, kalıp, tekstil, poliklinik, otosanayi, otomotiv sektörü, çelik ve kaynak sektörlerine hizmet vermekle beraber; oksijen, karbondioksit, asetilen karışım gazları, azot protoksit (narkoz gazı), argon gazı, azot amonyak ve lpg gibi gazları üretmektedir.

YÜZBAŞI TİCARET; 10 litre, 40 litre ve 50 litre tüpler bulundurmakta ve bünyesinde bulundurduğu servisler ile en kısa ve istenilen zamanda ürünlerini müşterilerine teslim etmektedir.

Hasanağa Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikadan tüp dolumları gerçekleştirilmektedir.Sanayi ve tıbbi gaz tüpleri temini yanı sıra her türlü kaynak malzemesi regülatörlerin satışı,basınçlı gaz tüplerinin TS 7450 standardına uygun olarak testlerinin yapılması yer almaktadır.Ayrıca satış yerimizde TSE standardına göre sağlık bakanlığından onaylı olarak tıbbi gazların depolanıp satışı için yeterlilik belgemiz mevcuttur.


 
 
 
 
 
Copyright İ 2003 YÜZBAŞI TİCARET...